Spotkanie opłatkowe seniorów 2013

      Wzorem lat ubiegłych Rada  Dzielnicy Zamysłów w dniu 14 grudnia 2013 roku w Szkole Podstawowej Nr 6 zorganizowała spotkanie opłatkowe dla Seniorów 70+ zamieszkujących dzielnicę Zamysłów.
Spotkanie poprzedziła tradycyjnie msza święta, która odprawiona została w parafialnym Kościele p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rybniku – Zamysłowie. Po wspólnej mszy świętej wszyscy spotkali się w Szkoły Podstawowej Nr 6 gdzie wcześniej odpowiednio została przygotowana sala gimnastyczna.

Spotkanie swoją obecnością zaszczycili i zaproszeni  goście w osobach:

  • W-ce prezydent – Ewa Ryszka
  • ojciec Lidian

W imieniu prezydenta Rybnika Adama Fudalego życzenia złożyła p. E Ryszka.

W dalszej części spotkania wszyscy uczestnicy składali sobie wzajemnie życzenia świąteczno – noworoczne łamiąc się opłatkiem ..

Po wyśmienitej kolacji, która przygotowały nasze kucharki ze szkoły podstawowej nr 6 był czas na dyskusje, refleksje oraz wspomnienia przy kawie, herbacie, ciastkach i owocach. W miłej atmosferze czas szybko minął.

W spotkaniu uczestniczyło ponad 130 osób. Jak zwykle frekwencja dopisała.

 Za zaangażowanie w organizację spotkania gorąco dziękuję członkom Rady Dzielnicy, bez których to spotkanie by się nie odbyło  .

Dziękuję dyrekcji i gronu pedagogicznemu Szkoły podstawowej w Zamysłowie, dziękuję Proboszczowi ojcu Hadrianowi, oraz paniom kucharkom  za świetnie przygotowany poczęstunek.

Kolejne spotkanie opłatkowe już za rok! Do zobaczenia.

Przewodniczący Zarządu
Ireneusz Jajko

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/108484299627824253141/albumid/6136218311187278977?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]